Я завжди рада гостям! :)

четвер, 2 березня 2017 р.

Тюльпани з гофрованого паперу

Такі подарунки ми робили мамам в цьому році на 8 Березня.

Необхідні матеріали:
• Цукерки в індивідуальній упаковці;
• Скотч;
• Дерев'яні шпажки;
• гофробумага флорестіческая, тейп-стрічка,;
• Прикраси на тему свята, до якого готується подарунок.

Гофробумага флорестіческая буває всіляких відтінків і продається в магазинах для флористів. Чому саме флорестіческая? На відміну від гофробумага для виробів, вона дуже щільна і чудово тримає форму.
Для виготовлення пелюсток квітки наріжте ножицями папір на смуги уздовж гофрування.  Стандартний рулон можна нарізати на смуги по 3-4 см і потім розрізати ці довгі смуги на дві частини. Вийде необхідний розмір.


У кожної смужки знаходимо середину і перекручуємо смужку приблизно на один повний оберт.


 Складаємо смужку навпіл в місці, де скручували, одночасно пальцями продавлюючи папір, щоб гофра вигнулась і утворила форму пелюстки. Відкладаємо заготовку.


Кількість пелюсток на один тюльпан - чотири


Беремо обрану цукерку. Якщо це цукерка типу "Трюфель", розсовуємо папір і укладаємо шпажку по центральній осі цукерки. Якщо цукерки без "хвостиків", який можна обмотати навколо шпажки, то необхідно взяти прозору плівку (її можна купити в тому ж магазині, де і флорестіческую гофробумага, вона буває в рулонах або вигляді пакетів для квітів), нарізати її на квадрати таким чином, щоб якщо її обернути навколо цукерки, вона обернула б її, як обгортка "Трюфеля".

Закручуємо хвіст обгортки або плівки навколо шпажки.
Щоб обгортка НЕ розмоталася, обертаємо смужкою скотчу.
А потім ніжку ніжку тейп-стрічкою, яка імітує справжню ніжку.


Чотири заздалегідь підготовлених пелюсток формуємо навколо цукерки. Я для міцності кожні чотири пелюстки обмотую ниткою, інакше вони розсипаються в руках і не зручно їх розподіляти.
Залишається обмотати пов'язані внизу пелюстки тейп-стрічкоюОкремі квіти готові, тепер з них можна сформувати різні композиціїНемає коментарів:

Дописати коментар

Загляньте і на інші сторінки